منو

کنسرت گروه موسیقی مشتاق

کنسرت گروه موسیقی مشتاق به خوانندگی و سرپرستی خسرو عامری فر و آهنگسازی حمید شیرازی 31 تیرماه در تالار رودکی برگزار می شود.
به گزارش سایت خانه موسیقی، کنسرت گروه موسیقی “مشتاق” در دو بخش آواز اصفهان و آواز دشتی به خوانندگی و سرپرستی خسرو عامری فر و آهنگسازی حمید شیرازی 31 تیرماه ساعت 21 در تالار رودکی برگزار می شود.
در بخش اول این کنسرت قطعات پیش درآمد اصفهان، تصنیف “نخجیر”، ساز و آواز، تصنیف “گو به ساقی”، ساز و آواز، تصنیف “تاب و توان”، تصنیف “همه عمر” و رنگ اجرا می شود و قطعات بخش دوم(دشتی) نیز پیش درآمد دشتی، ساز و آواز، تصنیف “چه شود”، تصنیف “دلا تا کی”، ضربی لنگ و آواز هداویندی، دف نوازی و تصنیف “ناله مکن” خواهد بود. گروه موسیقی مشتاق در سال 65 توسط جمعی از هنرمندان تاسیس شد و به اجرا و بازسازی تصنیف های قدیمی پرداخت. این گروه در طول دوره فعالیت خود کنسرت هایی در ایران و خارج از کشور اجرا کرده و دو آلبوم “بلبل شوریده” و “خمار مستان” از آثار این گروه است.
اعضای گروه “مشتاق” در این اجرا خسروعامری فر(خواننده و سرپرست)، نشاط عامری فر(همخوان)، حامد شیرازی منفرد(سنتور)، علی حدادیان(تار)، شادی وحیدی(تار و همخوان)، بهنام جاوید(عود)، مه گل سادات صحفی(کمانچه، همخوان)، سعید محمدیانی(تنبک)، فرشید غریب نژاد(دف) و مهدی احمدی(دف و دایره) هستند.
علاقمندان برای تهیه بلیت این کنسرت با شماره 09190020092 تماس حاصل نمایند یا به گیشه تالار وحدت مراجعه کنند.
اشتراک گذاری

در خصوص این مطلب نظر بدهید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>